Skip to content
Srijeda, 24 Juna, 2026
Latest:
Evo kako Naša Banka i M:TEL otimaju novac od bolesne djece
Ko to tamo kopa Vrbas (1): Kako su Stanivukovićeva šetališta progutala milione i uništila prirodnu obalu
Novi plakati: Blanuša kao „Šredingerov kandidat“
Pada popularnost “stanova na dan” u Banjaluci, kafa košta kao u Trstu
M:TEL zaradio 77 miliona KM, UVJEK IM MALO: Akcionarima 19 miliona KM manje nego prije četiri godine
Banja Luka
Republika Srpska
Politika
Region
Svijet
Sport
O nama
UŽAS U BANJALUCI Starac skočio sa drugog sprata Doma penzionera i ostao na mjestu mrtav
Kako navode naši izvori, nesreća se dogodila danas oko 15 časova.
Radi se o muškarcu u poznoj životnoj dobi, koji je godinama živio u Domu penzionera kod Zelenog mosta.
– Nije bila nesreća, namjerno je to uradio, a zašto je odlučio da tako okonča život vjerovatno nikad nećemo saznati – navodi dobro obaviješten izvor.
Dodaje da je policija obavila uviđaj i da su nakon samoubistva stanari Doma penzionera, očekivano, uznemireni.